39 milyon dolarlık 42 yatırımla Türkiye’nin en güçlü melek yatırımcısı oldu.
Takip et
Metin Recep Zafer

METİN RECEP ZAFER

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı | Bilgi Teknolojileri ve Operasyonel İşlemler
Marmara Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü mezunu olan Metin Recep Zafer, aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır. 1992 yılından itibaren çeşitli bankalarda çeşitli birim, şube ve teftiş kurulu organizasyonlarında görev yapmıştır. 13.06.2006 tarihinde VakıfBank’a Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Zafer, Bilgi Teknolojileri ve Operasyonel İşlemlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Ferkan Merdan

FERKAN MERDAN

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı | Dijital Bankacılık, Müşteri Deneyimi ve Kurumsal İletişim
İstanbul Üniversitesi SBF Maliye Bölümü mezunu olan Ferkan Merdan, THK Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 1996 yılında Ziraat Bankası Bankacılık Okulu’nda başladığı kariyerinde 1999 yılından itibaren VakıfBank’ta çeşitli birimlerde müfettiş, müdür ve başkan unvanlarıyla görev yapmıştır. 31.05.2019 tarihinde Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Merdan, Dijital Bankacılık, Müşteri Deneyimi ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
Prof. Dr. Şirin Karadeniz

PROF. DR. ŞİRİN KARADENİZ

Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü
Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlük görevini yürütmekte olan Prof. Dr. Şirin Karadeniz; Bilgisayar Sistemleri Eğitiminde Lisans, Bilgisayar Eğitiminde Yüksek Lisans ve Eğitim Teknolojisi alanında Doktora derecesini almıştır. Prof. Dr. Karadeniz; eğitime yenilikçi teknolojilerin entegrasyonu, kodlama ve robotik öğretimi ve STEM alanlarında ders, eğitim, seminer ve çalıştaylar vermiş, bu alanlarda TUBITAK, MEB, UNICEF, Dünya Bankası ve Avrupa Birliği’nde ulusal ve uluslararası projelerde yönetici, araştırmacı, uzman ve danışman olarak görev almıştır. Harezmi Eğitim Modeli Projesinde bilim koordinatörü ve danışmanı olarak görev yapmaktadır.
Prof. Dr. Karadeniz; TUSIAD Eğitim Çalışma Grubu Üyesi, Geleceğin Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Yenilikçi Eğitim ve Araştırma Merkezi (YEGAM) Bilim Kurulu Başkanı, Ewora Kadın Rektörler Derneği Üyesi, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları İcra Kurulu Üyesi, BAU Öğrenme ve Öğretme Merkezi Kurucu Müdürü ve BM CIFAL İstanbul (Yönetici ve Liderler için Uluslararası Eğitim Merkezi) Başkan Vekilidir.
Mehmet Zait Ateş

MEHMET ZAHİT ATEŞ

T.C. Merkez Bankası Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü | BKM Bankalararası Kart Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi
Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Mehmet Zahit Ateş, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden Yazılım Mühendisliği, Hacettepe Üniversitesi’nden Bilişim Hukuku yüksek lisans derecelerine sahiptir. 2016 yılında UNC Kenan-Flagler Business School’da MBA-Finans derecesi almıştır.
İş hayatına 2005 yılında SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş. ve Aydın Yazılım ve Elektronik Sanayi A.Ş.’de yazılım mühendisi olarak başlayan Ateş, 2006 yılında TCMB’de denetçi yardımcısı olarak çalışmaya başlamıştır. Aynı bankada sırasıyla; yetkili denetçi yardımcısı, denetçi ve kıdemli denetçi olarak devam etmesinin ardından 2018 yılında Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ne Genel Müdür yardımcısı olarak atanmıştır.
Mehmet Zahit Ateş, Ağustos 2019’dan itibaren aynı birimde Genel Müdür olarak çalışmakta olup, Nisan 2020’den itibaren Bankalararası Kart Merkezi’nde yönetim kurulu üyesidir.
GÜNSELİ ÖZEN

GÜNSELİ ÖZEN

Rota Yayınları Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı
Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Günseli Özen, lisansüstü eğitimini yine İstanbul Üniversitesi’nde, İşletme Fakültesi’nden tamamladı.
Türkiye’nin ilk Pazarlama ve Pazarlama İletişimleri dergisi Marketing Türkiye’yi 2002 yılında devralarak yayıncısı oldu.
20 yıldır Avrupa’nın önemli yaratıcılık festivallerinden Golden Drum ve European Premium Creativity (EPICA) Awards’ın jürisinde görev yapan Özen, Marketing Türkiye çatısı altında yayıncılığın önemli yapıtaşlarından olan etkinlikler düzenliyor.
Özen’in “İş Dünyasında Mükemmelliği Arayanlara”, Hacı Şakir’in ve Türkiye’nin sabun ve deterjan tarihinin kaleme aldığı “Sabunun Hikayesi”, “Çivit Maviden Kar Beyaza” ve üç bölümden oluşan “Başarı Tesadüf Değildir” serisi olmak üzere yazdığı toplam altı kitabı bulunuyor.
Günseli Özen, 2020 yılından bu yana Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. 2017 yılında üstlendiği Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) İnovasyon Danışmanlığıyla kadın girişimcilerin desteklenmesinde aktif rol almaktadır.

Hack to the Future